Naar hoofdcontent

Nieuwspagina

Voorlichting zomerseizoen 2025 pupillen

Op zaterdag 5 april 2025 is er een voorlichting georganiseerd voor de ouders en pupillen over het komende zomerseizoen. Opvallend was d hoeveelheid lekkernijen die de verschillende ouders meegebracht hadden.

Voorlichting zomerseizoen 2025 pupillen

In een presentatie werd uitgelegd welke principes ten grondslag liggen aan het opleidingsprogramma van de pupillen bij de HIJC. Daarbij werd ook de gelegenheid gegeven aan de vele aanwezige ouders en pupillen om daar vragen over te stellen.

Vervolgens werd het programma voor het komende seizoen uitgelegd. Daarbij werd ook aangegeven welke onderdelen nieuw waren dit jaar.

Ook de kledingcommissie en de sponsorcommissie hebben een korte uiteenzetting gegeven van wat er speelt binnen de commissies. Zoals het nieuwe huursysteem van de kleding voor pupillen. En de noodzaak om nieuwe mensen te werven voor de kledingcommissie.

Ook de sponsorcommissie gaf aan dat zij een nieuwe impuls willen geven aan het sponsorcommissie. Hoe meer steun we krijgen uit het bedrijfsleven hoe meer mogelijkheden er ontstaan om de activiteiten van de vereniging mogelijk te maken.

De pupillen konden de bijeenkomst bijwonen, maar al gauw konden zij zich buiten uitleven met de verschillende activiteiten zoals voetbal, skeeleren en bellen blazen.

Al met al was het een geslaagde middag. Ook voor het winterseizoen zal dit georganiseerd worden.

     

Mocht u het niet eens zijn met de publicatie van een foto kunt u dat per e-mail kenbaar maken aan de webmaster (webmaster@hijc.nl). De foto wordt dan zo snel mogelijk verwijderd.

Vorige artikel

Donderdag 3 april start de fietstraining
Donderdag 3 april start de fietstraining
Donderdag 3 april start de fietstraining