Naar hoofdcontent

Nieuwspagina

Gemeente Hengelo op bezoek bij IJsbaan Twente

Op 14 maart kwamen een aantal gemeenteraadsleden van de gemeente Hengelo op bezoek bij IJsbaan Twente.

Gemeente Hengelo op bezoek bij IJsbaan Twente

Er werd massaal door onze leden gehoor gegeven aan de oproep om op dit extra uur te komen schaatsen en de raadsleden waren meteen onder de indruk van de volle baan. Het was ook prachtig om te zien hoe er van alle onderdelen van onze vereniging rijders op het ijs stonden.

De raadsleden kregen een presentatie door Bob Groenewoud en Juliette Bos. Zij legden uit hoe onze vereniging in elkaar zit en op welke manier IJsbaan Twente heel belangrijk is voor alle mensen in Twente. Daarnaast was er een rondleiding in de jurykamer door Liesbeth Heemskerk. Verder kregen de deelnemers een interessante mini-cursus ijsmeester en een rondleiding in de technische ruimtes door Luc Heemskerk. Tot slot werden er ook nog wat rondjes geschaatst.

Een greep uit de reacties na afloop: "Ik wist niet dat het schaatsen zo groot is in Twente." "Het ziet er allemaal wel heel leuk en gezellig uit." "Tijdens de raadsvergadering vroeg een partij zich af wat Hengelo ervoor terug krijgt als we de ijsbaan steunen, nou dat kun je wel zien." "Dit mag toch zeker niet verloren gaan."

Kortom: Het was een heel leuk en positief bezoek.

Een aantal raadsleden vroegen of ze ook een keer bij een skeelertraining kunnen komen kijken (uiteraard!, gaan we voor zorgen). Volgende week wordt tijdens de raadsvergadering in Hengelo de petitie voor het behoud van de ijsbaan aangeboden.

Mocht u het niet eens zijn met de publicatie van een foto kunt u dat per e-mail kenbaar maken aan de webmaster (webmaster@hijc.nl). De foto wordt dan zo snel mogelijk verwijderd.

Volgende artikel

HIJCers rijden lange afstanden wedstrijd en passen clubrecords aan
HIJCers rijden lange afstanden wedstrijd en passen clubrecords aan
HIJCers rijden lange afstanden wedstrijd en passen clubrecords aan

Vorige artikel

Jade NL kampioen op 3 km en 5 km
Jade NL kampioen op 3 km en 5 km
Jade NL kampioen op 3 km en 5 km